Meslek Yüksekokulu

Mezun Öğrencilerimize F Klavye Eğitmeni Eğitimi Sertifiklarının Verilmesi

MYO Adalet Programı mezunlarına iş olanakları sağlamak ve Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği ile işbirliği halinde yapılan "F Klavye Eğitmenliği" eğitimi tamamlanmıştır. Eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Topkapı Kampüsünde sertifikaları verilmiştir.

Törene, Adalet Programı Başkanı Öğ.Gör.Vehbi DOĞAN, Adalet Programı Klavye Dersi Öğ.Gör.Sevil KESKİN ile sertika alan mezun öğrencilerimizden Nilüfer TURHAN, Cansu ERDEK, Seyit DÜZ, Görkem Yasin Yabul, Merve sefa AYGÜL, Nida KIRIM ve Merve GÜVEN katılmışlardır.

Öğrencilerimizden Nilüfer TURHAN, Cansu ERDEK ve Seyit DÜZ Halk Eğitim Merkezlerinde F Klavye Kullanımı eğitimeni olarak işe başlamak için gerekli onayları almışlardır. Kurs açılması durumunda eğitmenliğe başlayacaklardır. Diğer sertifika alan öğrencilerimiz ise, başvuru onaylarını beklemektedirler.

Öğrencilerimizi tebrik eder, mesleklerinde başarılar dileriz. Ayrıca aktif ve mezun tüm öğrencilerimizin yanında olan onlara yeni meslek kapıları açan F Klavye kullanımı Öğretim Görevlimiz Sevil KESKİN'e teşekkür ederiz.